Inspiratie magazine aanvragen

Het Lavoir inspiratiemagazine geeft je in meer dan honderd pagina’s een beeld van de mogelijkheden op het gebied van projectinrichting. 

Bij ons is het geen one man show

Lavoir is in de markt een totale dienstverlener met een grote kennis aan specialistische knowhow en praktisch vakmanschap. Ons goed ingespeelde team kan exact die rol vervullen die het beste bij onze klanten past. 

Typerend voor Lavoir is, de durf om veel aan te pakken. Ook met het oog op lastige vraagstukken, die zien wij als uitdaging. Wij kunnen in een korte tijd veel voor elkaar krijgen omdat we binnen Lavoir de gehele keten aan projectinrichting optimaal beheersen.  

Onderling is er een hechte, collegiale sfeer. Door onze verschillende achtergronden zijn we kritisch naar elkaar én vullen en versterken elkaar aan waar en wanneer dat nodig is. Wij zijn er simpelweg voor de ander, zowel in- als extern. Dat is de kracht van Lavoir.

Stefan van de Lavoir

Eigenaar stefan@projectinrichtinglavoir.nl

Dimitri van de Lavoir

Eigenaar dimitri@projectinrichtinglavoir.nl

Stan Kaijser

Verkoop stan@projectinrichtinglavoir.nl

Rick Looij

Verkoop rick@projectinrichtinglavoir.nl

Mary van der Lee

Relatiemanager mary@projectinrichtinglavoir.nl

Bert Strenk

Verkoop bert@projectinrichtinglavoir.nl

Raymond Harmsen

Nomax Project, partner Lavoir raymond@projectinrichtinglavoir.nl

Erwin Koppejan

Projectmanager erwin@projectinrichtinglavoir.nl

Astrid Ysebaert

Inside sales astrid@projectinrichtinglavoir.nl

Dewi Osté

Ontwerp dewi@projectinrichtinglavoir.nl

Berthine Marijs

Ontwerp berthine@projectinrichtinglavoir.nl

Monika Reijnierse

Planning planning@projectinrichtinglavoir.nl

Anne-Maaike Maljaars

Managementassistente anne-maaike@projectinrichtinglavoir.nl

Jing de Visser

Managementassistente jing@projectinrichtinglavoir.nl

Eva Huige

Binnendienst binnendienst@projectinrichtinglavoir.nl

Annemiek Dekker

Administratie annemiek@projectinrichtinglavoir.nl

Esther de Ridder

Wooninterieur info@wooninterieurlavoir.nl

José Puister

Fotografie info@wooninterieurlavoir.nl

Ramon van Sommeren

Montage

Andy van Deurse

Montage

Dion Burgs

Stoffeerder

Jurre Bannenberg

Stoffeerder

Jordy Verheij

Montage
PROJECTINRICHTING LAVOIR © 2021 all rights reserved / Algemene voorwaarden / Privacy beleid / Een ISZO Website