Inspiratie magazine aanvragen

Het Lavoir inspiratiemagazine geeft je in meer dan honderd pagina’s een beeld van de mogelijkheden op het gebied van projectinrichting. 

Bij ons is het geen one man show

Een fantastisch team, klaar om in te richten

Kijk eens naar al die leuke koppen op deze pagina? Dat zijn de mensen van Lavoir. Samen vormen ze een fantastisch team. Ze bedenken met jou unieke interieurconcepten die perfect aansluiten op het karakter van jouw bedrijf of instelling. Ze adviseren welke meubels het beste aansluiten op jouw wensen en zorgen voor de uitvoering van het volledige project.

De kracht van Lavoir

Ze hebben lef en durven alles (nou ja, bijna alles) aan te pakken. Onderling is een hechte en collegiale sfeer. Door hun verschillende achtergronden zijn ze kritisch naar elkaar én vullen en versterken ze elkaar aan waar en wanneer dat nodig is. Ze zijn er simpelweg voor de ander, zowel in- als extern. Dat is de kracht van Lavoir.

Maak jij binnenkort kennis met ons team? Neem vandaag nog contact op.

Stefan van de Lavoir

Eigenaar stefan@projectinrichtinglavoir.nl

Dimitri van de Lavoir

Eigenaar dimitri@projectinrichtinglavoir.nl

Stan Kaijser

Verkoop stan@projectinrichtinglavoir.nl

Rick Looij

Verkoop rick@projectinrichtinglavoir.nl

Rico Kraak

Verkoop (stagiair) rico@projectinrichtinglavoir.nl

Mary van der Lee

Relatiemanager mary@projectinrichtinglavoir.nl

Raymond Harmsen

Nomax Project, partner Lavoir raymond@projectinrichtinglavoir.nl

Erwin Koppejan

Projectmanager erwin@projectinrichtinglavoir.nl

Astrid Ysebaert

Inside sales astrid@projectinrichtinglavoir.nl

Dewi Osté

Ontwerp dewi@projectinrichtinglavoir.nl

Berthine Marijs

Ontwerp berthine@projectinrichtinglavoir.nl

Lisanne Platje

Ontwerp lisanne@projectinrichtinglavoir.nl

Monika Reijnierse

Planning planning@projectinrichtinglavoir.nl

Anne-Maaike Maljaars

Managementassistente anne-maaike@projectinrichtinglavoir.nl

Jing de Visser

Managementassistente jing@projectinrichtinglavoir.nl

Eva Huige

Binnendienst binnendienst@projectinrichtinglavoir.nl

Annemiek Dekker

Administratie annemiek@projectinrichtinglavoir.nl

Esther de Ridder

Wooninterieur info@wooninterieurlavoir.nl

José Puister

Fotografie info@wooninterieurlavoir.nl

Ramon van Sommeren

Montage

Andy van Deurse

Montage

Dion Burgs

Stoffeerder

Jurre Bannenberg

Stoffeerder

Jordy Verheij

Montage
PROJECTINRICHTING LAVOIR © 2021 all rights reserved / Algemene voorwaarden / Privacy beleid / Een ISZO Website