1,5 meter concepten

Het zijn gekke tijden. Voor ondernemers, werkgevers en werknemers. Maar denk eens aan alles dat je wél kunt doen! Ook op de werkvloer. Wat is verantwoord? Hoe kunnen we elkaar beschermen?
En wat kunnen wij voor je betekenen, juist nu?

Bij ons is het geen one man show

Lavoir is in de markt een totale dienstverlener met een grote kennis aan specialistische knowhow en praktisch vakmanschap. Ons goed ingespeelde team kan exact die rol vervullen die het beste bij onze klanten past. 

Typerend voor Lavoir is, de durf om veel aan te pakken. Ook met het oog op lastige vraagstukken, die zien wij als uitdaging. Wij kunnen in een korte tijd veel voor elkaar krijgen omdat we binnen Lavoir de gehele keten aan projectinrichting optimaal beheersen.  

Onderling is er een hechte, collegiale sfeer. Door onze verschillende achtergronden zijn we kritisch naar elkaar én vullen en versterken elkaar aan waar en wanneer dat nodig is. Wij zijn er simpelweg voor de ander, zowel in- als extern. Dat is de kracht van Lavoir.

Frans van de Lavoir

Eigenaar frans@projectinrichtinglavoir.nl

Stefan van de Lavoir

Eigenaar stefan@projectinrichtinglavoir.nl

Dimitri van de Lavoir

Eigenaar dimitri@projectinrichtinglavoir.nl

Mark de Jong

Verkoop mark@projectinrichtinglavoir.nl

Stan Kaijser

Verkoop stan@projectinrichtinglavoir.nl

Rick Looij

Verkoop rick@projectinrichtinglavoir.nl

Mary van der Lee

Binnendienst binnendienst@projectinrichtinglavoir.nl

Bert Strenk

Verkoop bert@projectinrichtinglavoir.nl

Raymond Harmsen

Nomax Project, partner Lavoir raymond@projectinrichtinglavoir.nl

Astrid Ysebaert

Inside sales astrid@projectinrichtinglavoir.nl

Dewi Osté

Ontwerp dewi@projectinrichtinglavoir.nl

Leonie de Nood

Ontwerp leonie@projectinrichtinglavoir.nl

Milou Vermue

Ontwerp milou@projectinrichtinglavoir.nl

Monika Reijnierse

Planning planning@projectinrichtinglavoir.nl

Anne-Maaike Maljaars

Managementassistente anne-maaike@projectinrichtinglavoir.nl

Jing de Visser

Managementassistente jing@projectinrichtinglavoir.nl

Eva Huige

Binnendienst binnendienst@projectinrichtinglavoir.nl

Annemiek Dekker

Administratie annemiek@projectinrichtinglavoir.nl

Saphira Joossen

Wooninterieur info@wooninterieurlavoir.nl

Esther de Ridder

Wooninterieur info@wooninterieurlavoir.nl

José Puister

Fotografie info@wooninterieurlavoir.nl

Dimmy Janse

Montage

Ramon van Sommeren

Montage

Andy van Deurse

Montage

Jurre Bannenberg

Stoffeerder

Dion Burgs

Stoffeerder
PROJECTINRICHTING LAVOIR © 2020 all rights reserved / Algemene voorwaarden / Privacy beleid / Een ISZO Website