Muskathlon in Tanzania

Collega Anne-Maaike gaat in oktober mee doen aan de Muskathlon in Tanzania! TROTS! 
#trotsecollegashier #teamlavoir

Bij ons is het geen one man show

Lavoir is in de markt een totale dienstverlener met een grote kennis aan specialistische knowhow en praktisch vakmanschap. Ons goed ingespeelde team kan exact die rol vervullen die het beste bij onze klanten past. 

Typerend voor Lavoir is, de durf om veel aan te pakken. Ook met het oog op lastige vraagstukken, die zien wij als uitdaging. Wij kunnen in een korte tijd veel voor elkaar krijgen omdat we binnen Lavoir de gehele keten aan projectinrichting optimaal beheersen.  

Onderling is er een hechte, collegiale sfeer. Door onze verschillende achtergronden zijn we kritisch naar elkaar én vullen en versterken elkaar aan waar en wanneer dat nodig is. Wij zijn er simpelweg voor de ander, zowel in- als extern. Dat is de kracht van Lavoir.

Frans van de Lavoir

Eigenaar frans@projectinrichtinglavoir.nl

Stefan van de Lavoir

Eigenaar stefan@projectinrichtinglavoir.nl

Dimitri van de Lavoir

Eigenaar dimitri@projectinrichtinglavoir.nl

Mark de Jong

Verkoop mark@projectinrichtinglavoir.nl

Marie-Louise Janssen

Verkoop marie-louise@projectinrichtinglavoir.nl

Hernando Kleijn

Verkoop hernando@projectinrichtinglavoir.nl

Bert Strenk

Verkoop bert@projectinrichtinglavoir.nl

Raymond Harmsen

Nomax, partner Lavoir raymond@projectinrichtinglavoir.nl

Dewi Osté

Ontwerp dewi@projectinrichtinglavoir.nl

Leonie de Nood

Ontwerp leonie@projectinrichtinglavoir.nl

Monika Reijnierse

Planning planning@projectinrichtinglavoir.nl

Anne-Maaike Maljaars

Managementassistente anne-maaike@projectinrichtinglavoir.nl

Marije van den Dorpel

Projectondersteuning marije@projectinrichtinglavoir.nl

Eva Huige

Binnendienst binnendienst@projectinrichtinglavoir.nl

Mary van der Lee

Binnendienst binnendienst@projectinrichtinglavoir.nl

Annemiek Dekker

Administratie annemiek@projectinrichtinglavoir.nl

Saphira Joossen

Wooninterieur info@wooninterieurlavoir.nl

José Puister

Wooninterieur / fotografie jose@wooninterieurlavoir.nl

Esther de Ridder

Wooninterieur info@wooninterieurlavoir.nl

Jenny van de Lavoir

Wooninterieur info@wooninterieurlavoir.nl

Dimmy Janse

Montage

Ramon van Sommeren

Montage

Jeroen Vermeulen

Montage

Gerard Burger

Montage
PROJECTINRICHTING LAVOIR © 2019 all rights reserved / Algemene voorwaarden / Privacy beleid / Een ISZO Website