Dream out of the box

Team Lavoir staat ook dit jaar op het Walcherenplein. Graag willen wij je laten zien dat wij meer dan zomaar een inrichter zijn en nodigen je van harte uit om bij te praten.

Onderstaande link geeft toegang tot dé netwerkbeurs van Zuid-West Nederland en Vlaanderen: de Contacta 2022 te Goes. 

Link E-voucher

Bij ons is het geen one man show

Een fantastisch team, klaar om in te richten

Kijk eens naar al die leuke koppen op deze pagina? Dat zijn de mensen van Lavoir. Samen vormen ze een fantastisch team. Ze bedenken met jou unieke interieurconcepten die perfect aansluiten op het karakter van jouw bedrijf of instelling. Ze adviseren welke meubels het beste aansluiten op jouw wensen en zorgen voor de uitvoering van het volledige project.

De kracht van Lavoir

Ze hebben lef en durven alles (nou ja, bijna alles) aan te pakken. Onderling is een hechte en collegiale sfeer. Door hun verschillende achtergronden zijn ze kritisch naar elkaar én vullen en versterken ze elkaar aan waar en wanneer dat nodig is. Ze zijn er simpelweg voor de ander, zowel in- als extern. Dat is de kracht van Lavoir.

Maak jij binnenkort kennis met ons team? Neem vandaag nog contact op.

Stefan van de Lavoir

Eigenaar stefan@projectinrichtinglavoir.nl

Dimitri van de Lavoir

Eigenaar dimitri@projectinrichtinglavoir.nl

Stan Kaijser

Verkoop stan@projectinrichtinglavoir.nl

Rick Looij

Verkoop rick@projectinrichtinglavoir.nl

Mary van der Lee

Relatiemanager mary@projectinrichtinglavoir.nl

Raymond Harmsen

Nomax Project, partner Lavoir raymond@projectinrichtinglavoir.nl

Erwin Koppejan

Projectmanager erwin@projectinrichtinglavoir.nl

Dewi Osté

Ontwerp dewi@projectinrichtinglavoir.nl

Berthine Marijs

Ontwerp berthine@projectinrichtinglavoir.nl

Catarina Alexandra André Dias

Ontwerp catarina@projectinrichtinglavoir.nl

Lisanne Platje

Ontwerp lisanne@projectinrichtinglavoir.nl

Monika Reijnierse

HR monika@projectinrichtinglavoir.nl

Wietse de Munck

Planning planning@projectinrichtinglavoir.nl

Leoni Harte

Office Assistant binnendienst@projectinrichtinglavoir.nl

Anne-Maaike Maljaars

Managementassistente anne-maaike@projectinrichtinglavoir.nl

Jing de Visser

Managementassistente jing@projectinrichtinglavoir.nl

Annemiek Dekker

Administratie annemiek@projectinrichtinglavoir.nl

José Puister

Fotografie

Ramon van Sommeren

Montage

Zowie de Ruiter

Montage

Dion Burgs

Stoffeerder

Jurre Bannenberg

Stoffeerder

Daniël

Montage
PROJECTINRICHTING LAVOIR © 2022 all rights reserved / Algemene voorwaarden / Privacy beleid / Een ISZO Website